Чемпіонат U-18

Турнірна таблиця :: сезон 2017-2018 років
МКомандаІВНПЗПО
1"Тепловик-ДЮСШ №3" (Івано-Франківськ)221840931358
2"Вихор" (Ямниця)221831801857
3"Бескид" (Надвірна)221336502742
4"Придністров'я" (Тлумач)221327293441
5НФК "Бурштин" (Бурштин)221138572836
6"Карпати" (Брошнів-Осада)229211273429
7ФК "Калуш" (Калуш)228311383627
8ФК "Битків" (Битків)22598243624
9ФК "Галич" (Галич)226412346222
10"Нафтовик" (Долина)225314264018
11"Колос Городенківщини" (Городенка)2240182210712
12ФК "Турка" (Турка)223217267111

Календар змагань

  • 1 коло
  • 2 коло
1 тур
12 серпня (субота), 17:00
"Бескид"
1:2
ФК "Калуш"
"Карпати" (Бол.)
1:0
ФК "Турка"
"Тепловик-ДЮСШ №3"
2:0
НФК "Бурштин"
"Придністров'я"
2:0
"Нафтовик"
"Колос Городенківщини"
2:7
"Вихор"
"Карпати" (Б.-О.)
1:0
ФК "Битків"
2 тур
19 серпня (субота), 17:00
"Карпати" (Б.-О.)
1:2
"Бескид"
ФК "Галич"
6:0
"Колос Городенківщини"
"Вихор"
3:0
"Придністров'я"
"Нафтовик"
2:5
"Тепловик-ДЮСШ №3"
НФК "Бурштин"
1:0
"Карпати" (Бол.)
ФК "Турка"
0:0
ФК "Калуш"
3 тур
26 серпня (субота), 17:00
"Бескид"
6:0
ФК "Турка"
"Карпати" (Бол.)
3:3
"Нафтовик"
"Придністров'я"
3:1
ФК "Галич"
"Колос Городенківщини"
0:4
ФК "Битків"
"Тепловик-ДЮСШ №3"
2:2
"Вихор"
30 серпня (середа), 17:00
ФК "Калуш"
2:0
НФК "Бурштин"
4 тур
2 вересня (субота), 16:00
"Карпати" (Б.-О.)
5:1
"Колос Городенківщини"
ФК "Битків"
0:0
"Придністров'я"
ФК "Галич"
0:6
"Тепловик-ДЮСШ №3"
"Вихор"
7:0
"Карпати" (Бол.)
"Нафтовик"
1:0
ФК "Калуш"
НФК "Бурштин"
3:0
ФК "Турка"
5 тур
6 вересня (середа), 16:00
ФК "Калуш"
0:3
"Вихор"
9 вересня (субота), 16:00
"Бескид"
2:0
ФК "Бурштин"
ФК "Турка"
2:5
"Нафтовик"
"Карпати" (Бол.)
3:1
ФК "Галич"
"Тепловик-ДЮСШ №3"
6:0
ФК "Битків"
"Придністров'я"
0:3
"Карпати" (Б.-О.)
6 тур
13 вересня (середа), 16:00
ФК "Галич"
0:1
ФК "Калуш"
"Вихор"
5:2
ФК "Турка"
16 вересня (субота), 16:00
"Колос Городенківщини"
1:5
"Бескид"
ФК "Битків"
6:0
"Карпати" (Бол.)
"Нафтовик"
2:1
НФК "Бурштин"
21 вересня (четвер), 17:00
"Карпати" (Б.-О.)
0:0
"Тепловик-ДЮСШ №3"
7 тур
20 вересня (середа), 12:00
НФК "Бурштин"
2:3
"Вихор"
22 вересня (п'ятниця), 16:00
ФК "Калуш"
2:2
ФК "Битків"
23 вересня (субота), 16:00
"Бескид"
5:0
"Нафтовик"
ФК "Турка"
3:0
ФК "Галич"
"Карпати" (Бол.)
1:5
"Карпати" (Б.-О.)
"Придністров'я"
4:1
"Колос Городенківщини"
8 тур
27 вересня (середа), 16:00
"Карпати" (Б.-О.)
0:0
ФК "Калуш"
"Вихор"
3:0
"Нафтовик"
30 вересня (субота), 16:00
"Придністров'я"
3:2
"Бескид"
ФК "Битків"
5:1
ФК "Турка"
ФК "Галич"
1:6
НФК "Бурштин"
5 жовтня (четвер), 16:00
"Колос Городенківщини"
1:7
"Тепловик-ДЮСШ №3"
9 тур
4 жовтня (середа), 15:00
"Бескид"
0:2
"Вихор"
7 жовтня (субота), 15:00
"Нафтовик"
3:3
ФК "Галич"
НФК "Бурштин"
7:1
ФК "Битків"
ФК "Турка"
2:5
"Карпати" (Б.-О.)
"Карпати" (Бол.)
+:-
"Колос Городенківщини"
"Тепловик-ДЮСШ №3"
7:0
"Придністров'я"
10 тур
11 жовтня (середа), 15:00
"Колос Городенківщини"
+:-
ФК "Калуш"
ФК "Галич"
1:1
"Вихор"
14 жовтня (субота), 15:00
"Придністров'я"
0:0
"Карпати" (Бол.)
"Карпати" (Б.-О.)
1:0
НФК "Бурштин"
ФК "Битків"
0:0
"Нафтовик"
19 жовтня (четвер), 15:00
"Тепловик-ДЮСШ №3"
4:0
"Бескид"
11 тур
18 жовтня (середа), 15:00
"Вихор"
0:0
ФК "Битків"
ФК "Калуш"
0:1
"Придністров'я"
21 жовтня (субота), 15:00
"Бескид"
4:4
ФК "Галич"
"Нафтовик"
0:1
"Карпати" (Б.-О.)
ФК "Турка"
2:0
"Колос Городенківщини"
12 тур
25 жовтня (середа), 15:00
"Тепловик-ДЮСШ №3"
2:1
ФК "Калуш"
28 жовтня (субота), 15:00
"Придністров'я"
3:1
ФК "Турка"
"Колос Городенківщини"
0:5
НФК "Бурштин"
ФК "Битків"
1:1
ФК "Галич"
1 листопада (середа), 14:00
"Карпати" (Б.-О.)
0:1
"Вихор"
13 тур
2 листопада (четвер), 14:00
ФК "Турка"
2:6
"Тепловик-ДЮСШ №3"
4 листопада (субота), 14:00
"Бескид"
0:0
ФК "Битків"
ФК "Галич"
2:1
"Карпати" (Б.-О.)
"Нафтовик"
5:1
"Колос Городенківщини"
НФК "Бурштин"
5:1
"Придністров'я"
14 тур
13 червня (середа), 17:00
ФК "Калуш"
0:1
"Бескид"
"Вихор"
11:1
"Колос Городенківщини"
НФК "Бурштин"
1:1
"Тепловик-ДЮСШ №3"
"Нафтовик"
0:1
"Придністров'я"
ФК "Битків"
0:2
"Карпати" (Б.-О.)
15 тур
11 квітня (середа), 15:00
"Бескид"
2:1
"Карпати" (Б.-О.)
"Колос Городенківщини"
1:7
ФК "Галич"
"Придністров'я"
0:4
"Вихор"
ФК "Калуш"
9:1
ФК "Турка"
12 квітня (четвер), 15:00
"Тепловик-ДЮСШ №3"
4:0
"Нафтовик"
16 тур
6 червня (середа), 17:00
НФК "Бурштин"
3:1
ФК "Калуш"
"Вихор"
1:3
"Тепловик-ДЮСШ №3"
14 квітня (субота), 15:00
ФК "Турка"
1:5
"Бескид"
ФК "Галич"
-:+
"Придністров'я"
ФК "Битків"
2:1
"Колос Городенківщини"
17 тур
18 квітня (середа), 15:00
ФК "Калуш"
2:1
"Нафтовик"
19 квітня (четвер), 15:00
"Тепловик-ДЮСШ №3"
11:0
ФК "Галич"
21 квітня (субота), 15:00
"Колос Городенківщини"
3:0
"Карпати" (Б.-О.)
"Придністров'я"
2:2
ФК "Битків"
ФК "Турка"
3:3
НФК "Бурштин"
18 тур
26 квітня (четвер), 15:00
"Вихор"
5:0
ФК "Калуш"
ФК "Битків"
0:5
"Тепловик-ДЮСШ №3"
28 квітня (субота), 15:00
НФК "Бурштин"
1:0
"Бескид"
"Нафтовик"
4:0
ФК "Турка"
"Карпати" (Б.-О.)
0:1
"Придністров'я"
19 тур
2 травня (середа), 16:00
ФК "Калуш"
7:0
ФК "Галич"
ФК "Турка"
0:4
"Вихор"
3 травня (четвер), 16:00
"Тепловик-ДЮСШ №3"
5:2
"Карпати" (Б.-О.)
5 травня (субота), 16:00
"Бескид"
6:1
"Колос Городенківщини"
НФК "Бурштин"
2:0
"Нафтовик"
20 тур
9 травня (середа), 16:00
"Вихор"
4:0
НФК "Бурштин"
ФК "Битків"
3:0
ФК "Калуш"
12 травня (субота), 16:00
"Нафтовик"
0:2
"Бескид"
ФК "Галич"
+:-
ФК "Турка"
"Колос Городенківщини"
0:2
"Придністров'я"
21 тур
15 травня (вівторок), 16:00
"Тепловик-ДЮСШ №3"
10:1
"Колос Городенківщини"
16 травня (середа), 16:00
ФК "Калуш"
3:1
"Карпати" (Б.-О.)
"Нафтовик"
1:2
"Вихор"
19 травня (субота), 16:00
"Бескид"
1:0
"Придністров'я"
ФК "Турка"
4:2
ФК "Битків"
НФК "Бурштин"
4:1
ФК "Галич"
22 тур
23 травня (середа), 16:00
"Вихор"
4:2
"Бескид"
24 травня (четвер), 16:00
"Придністров'я"
0:2
"Тепловик-ДЮСШ №3"
26 травня (субота), 16:00
ФК "Галич"
3:2
"Нафтовик"
ФК "Битків"
1:1
НФК "Бурштин"
"Карпати" (Б.-О.)
1:0
ФК "Турка"
23 тур
30 травня (середа), 17:00
ФК "Калуш"
7:4
"Колос Городенківщини"
"Вихор"
5:0
ФК "Галич"
31 травня (четвер), 17:00
"Бескид"
0:0
"Тепловик-ДЮСШ №3"
2 червня (субота), 17:00
НФК "Бурштин"
2:0
"Карпати" (Б.-О.)
"Нафтовик"
0:0
ФК "Битків"
24 тур
9 червня (субота), 17:00
ФК "Битків"
1:2
"Вихор"
"Придністров'я"
2:1
ФК "Калуш"
ФК "Галич"
2:3
"Бескид"
"Карпати" (Б.-О.)
1:0
"Нафтовик"
"Колос Городенківщини"
3:2
ФК "Турка"
25 тур
16 червня (субота), 17:00
"Вихор"
8:1
"Карпати" (Б.-О.)
ФК "Калуш"
0:5
"Тепловик-ДЮСШ №3"
ФК "Турка"
0:2
"Придністров'я"
НФК "Бурштин"
10:0
"Колос Городенківщини"
ФК "Галич"
-:+
ФК "Битків"
26 тур
23 червня (субота), 17:00
"Тепловик-ДЮСШ №3"
+:-
ФК "Турка"
ФК "Битків"
0:1
"Бескид"
"Карпати" (Б.-О.)
0:2
ФК "Галич"
"Колос Городенківщини"
+:-
"Нафтовик"
"Придністров'я"
2:1
НФК "Бурштин"