Першість U-18

Турнірна таблиця
МКомандаІВНПЗПО
1НФК "Бурштин" (Бурштин)19190086557
2"Гуцульщина-ДЮСШ" (Косів)181314471640
3"Хутровик" (Тисмениця)181305531939
4"Сокіл" (Павлівка)191234513239
5ФК "Рогатин" (Рогатин)20956422832
6"Касова" (Бовшів)19946482431
7"Арсенал" (Вербовець)20839285327
8"Нептун-Покуття" (Заболотів)18828332226
9"Покуття" (Снятин)208111464125
10"Медик-Лісівник" (Солотвин)194114126113
11"Карпати" (Кути)193115196710
12"Черемош" (Верховина)183114146410
13"Прут" (Делятин)19221518658

Календар змагань

  • 1 коло
  • 2 коло
1 тур
14 серпня (неділя), 15:00
"Хутровик"
0:1
НФК "Бурштин"
ФК "Устя"
0:6
"Сокіл"
"Черемош"
3:1
"Покуття"
"Гуцульщина-ДЮСШ"
7:0
"Прут"
"Нептун-Покуття"
8:0
"Арсенал"
"Карпати"
2:0
ФК "Рогатин"
"Касова"
6:0
"Медик-Лісівник"
2 тур
21 серпня (неділя), 15:00
НФК "Бурштин"
10:0
"Медик-Лісівник"
ФК "Рогатин"
2:2
"Касова"
"Карпати"
1:1
"Арсенал"
"Прут"
0:3
"Нептун-Покуття"
"Покуття"
0:2
"Гуцульщина-ДЮСШ"
"Сокіл"
5:1
"Черемош"
"Хутровик"
2:0
ФК "Устя"
3 тур
28 серпня (неділя), 15:00
ФК "Устя"
1:5
НФК "Бурштин"
"Черемош"
1:2
"Хутровик"
"Гуцульщина-ДЮСШ"
2:0
"Сокіл"
"Нептун-Покуття"
1:2
"Покуття"
"Карпати"
-:+
"Прут"
"Касова"
10:0
"Арсенал"
"Медик-Лісівник"
0:5
ФК "Рогатин"
4 тур
4 вересня (неділя), 14:00
НФК "Бурштин"
5:0
ФК "Рогатин"
"Арсенал"
3:0
"Медик-Лісівник"
"Прут"
0:6
"Касова"
"Покуття"
8:0
"Карпати"
"Сокіл"
2:2
"Нептун-Покуття"
"Хутровик"
3:1
"Гуцульщина-ДЮСШ"
ФК "Устя"
5:3
"Черемош"
5 тур
11 вересня (неділя), 14:00
"Черемош"
0:3
НФК "Бурштин"
"Гуцульщина-ДЮСШ"
 
ФК "Устя"
"Нептун-Покуття"
0:2
"Хутровик"
"Карпати"
2:4
"Сокіл"
"Касова"
2:1
"Покуття"
"Медик-Лісівник"
+:-
"Прут"
ФК "Рогатин"
0:2
"Арсенал"
6 тур
18 вересня (неділя), 14:00
НФК "Бурштин"
5:0
"Арсенал"
"Прут"
1:1
ФК "Рогатин"
"Покуття"
10:0
"Медик-Лісівник"
"Сокіл"
2:0
"Касова"
"Хутровик"
10:0
"Карпати"
ФК "Устя"
 
"Нептун-Покуття"
"Черемош"
-:+
"Гуцульщина-ДЮСШ"
7 тур
25 вересня (неділя), 14:00
"Гуцульщина-ДЮСШ"
0:2
НФК "Бурштин"
"Нептун-Покуття"
3:0
"Черемош"
"Карпати"
 
ФК "Устя"
"Касова"
3:2
"Хутровик"
"Медик-Лісівник"
1:10
"Сокіл"
ФК "Рогатин"
7:0
"Покуття"
"Арсенал"
4:0
"Прут"
8 тур
2 жовтня (неділя), 13:00
НФК "Бурштин"
3:0
"Прут"
"Покуття"
2:3
"Арсенал"
"Сокіл"
3:2
ФК "Рогатин"
"Хутровик"
+:-
"Медик-Лісівник"
ФК "Устя"
 
"Касова"
"Черемош"
2:1
"Карпати"
"Гуцульщина-ДЮСШ"
2:1
"Нептун-Покуття"
9 тур
9 жовтня (неділя), 13:00
"Нептун-Покуття"
0:1
НФК "Бурштин"
"Карпати"
0:4
"Гуцульщина-ДЮСШ"
"Касова"
1:0
"Черемош"
"Медик-Лісівник"
 
ФК "Устя"
ФК "Рогатин"
+:-
"Хутровик"
"Арсенал"
2:3
"Сокіл"
"Прут"
3:0
"Покуття"
10 тур
16 жовтня (неділя), 13:00
НФК "Бурштин"
5:0
"Покуття"
"Сокіл"
4:2
"Прут"
"Хутровик"
4:0
"Арсенал"
ФК "Устя"
 
ФК "Рогатин"
"Черемош"
1:0
"Медик-Лісівник"
"Гуцульщина-ДЮСШ"
1:2
"Касова"
"Нептун-Покуття"
6:1
"Карпати"
11 тур
23 жовтня (неділя), 13:00
"Карпати"
1:6
НФК "Бурштин"
"Касова"
1:2
"Нептун-Покуття"
"Медик-Лісівник"
-:+
"Гуцульщина-ДЮСШ"
ФК "Рогатин"
6:1
"Черемош"
"Арсенал"
 
ФК "Устя"
"Прут"
0:5
"Хутровик"
"Покуття"
-:+
"Сокіл"
12 тур
30 жовтня (неділя), 13:00
НФК "Бурштин"
5:0
"Сокіл"
"Хутровик"
5:3
"Покуття"
ФК "Устя"
 
"Прут"
"Черемош"
0:3
"Арсенал"
"Гуцульщина-ДЮСШ"
1:1
ФК "Рогатин"
"Нептун-Покуття"
+:-
"Медик-Лісівник"
"Карпати"
1:6
"Касова"
13 тур
6 листопада (неділя), 12:00
"Касова"
0:3
НФК "Бурштин"
"Медик-Лісівник"
4:2
"Карпати"
ФК "Рогатин"
2:1
"Нептун-Покуття"
"Арсенал"
1:3
"Гуцульщина-ДЮСШ"
"Прут"
4:4
"Черемош"
"Покуття"
 
ФК "Устя"
"Сокіл"
0:3
"Хутровик"
14 тур
2 квітня (неділя), 14:00
НФК "Бурштин"
2:1
"Хутровик"
"Сокіл"
 
ФК "Устя"
"Покуття"
10:1
"Черемош"
"Прут"
2:6
"Гуцульщина-ДЮСШ"
"Арсенал"
2:0
"Нептун-Покуття"
ФК "Рогатин"
5:0
"Карпати"
"Медик-Лісівник"
1:0
"Касова"
15 тур
9 квітня (неділя), 14:00
"Медик-Лісівник"
0:1
НФК "Бурштин"
"Касова"
1:1
ФК "Рогатин"
"Карпати"
-:+
"Арсенал"
"Нептун-Покуття"
2:0
"Прут"
"Гуцульщина-ДЮСШ"
4:0
"Покуття"
"Черемош"
0:1
"Сокіл"
ФК "Устя"
 
"Хутровик"
16 тур
18 квітня (вівторок), 14:00
НФК "Бурштин"
 
ФК "Устя"
"Хутровик"
5:0
"Черемош"
"Сокіл"
2:4
"Гуцульщина-ДЮСШ"
"Покуття"
1:0
"Нептун-Покуття"
"Прут"
2:3
"Карпати"
"Арсенал"
1:1
"Касова"
ФК "Рогатин"
1:1
"Медик-Лісівник"
17 тур
23 квітня (неділя), 14:00
ФК "Рогатин"
1:5
НФК "Бурштин"
"Медик-Лісівник"
2:0
"Арсенал"
"Касова"
4:1
"Прут"
"Карпати"
0:3
"Покуття"
"Нептун-Покуття"
2:2
"Сокіл"
"Гуцульщина-ДЮСШ"
:
"Хутровик"
"Черемош"
 
ФК "Устя"
18 тур
30 квітня (неділя), 14:00
НФК "Бурштин"
12:0
"Черемош"
ФК "Устя"
 
"Гуцульщина-ДЮСШ"
"Хутровик"
1:2
"Нептун-Покуття"
"Сокіл"
2:1
"Карпати"
"Покуття"
1:0
"Касова"
"Прут"
08.06
"Медик-Лісівник"
"Арсенал"
1:2
ФК "Рогатин"
19 тур
7 травня (неділя), 15:00
"Арсенал"
0:8
НФК "Бурштин"
ФК "Рогатин"
3:0
"Прут"
"Медик-Лісівник"
0:2
"Покуття"
"Касова"
2:2
"Сокіл"
"Карпати"
3:4
"Хутровик"
"Нептун-Покуття"
 
ФК "Устя"
"Гуцульщина-ДЮСШ"
6:0
"Черемош"
20 тур
14 травня (неділя), 15:00
НФК "Бурштин"
2:1
"Гуцульщина-ДЮСШ"
"Черемош"
04.06
"Нептун-Покуття"
ФК "Устя"
 
"Карпати"
"Хутровик"
3:1
"Касова"
"Сокіл"
7:1
"Медик-Лісівник"
"Покуття"
0:3
ФК "Рогатин"
"Прут"
2:3
"Арсенал"
21 тур
21 травня (неділя), 15:00
"Прут"
1:7
НФК "Бурштин"
"Арсенал"
2:2
"Покуття"
ФК "Рогатин"
0:2
"Сокіл"
"Медик-Лісівник"
2:3
"Хутровик"
"Касова"
 
ФК "Устя"
"Карпати"
1:0
"Черемош"
"Нептун-Покуття"
0:3
"Гуцульщина-ДЮСШ"
22 тур
28 травня (неділя), 15:00
НФК "Бурштин"
:
"Нептун-Покуття"
"Гуцульщина-ДЮСШ"
:
"Карпати"
"Черемош"
:
"Касова"
ФК "Устя"
 
"Медик-Лісівник"
"Хутровик"
:
ФК "Рогатин"
"Сокіл"
:
"Арсенал"
"Покуття"
:
"Прут"
23 тур
1 червня (четвер), 16:00
"Покуття"
:
НФК "Бурштин"
"Прут"
:
"Сокіл"
"Арсенал"
:
"Хутровик"
ФК "Рогатин"
 
ФК "Устя"
"Медик-Лісівник"
:
"Черемош"
"Касова"
:
"Гуцульщина-ДЮСШ"
"Карпати"
:
"Нептун-Покуття"
24 тур
11 червня (неділя), 15:00
НФК "Бурштин"
:
"Карпати"
"Нептун-Покуття"
:
"Касова"
"Гуцульщина-ДЮСШ"
:
"Медик-Лісівник"
"Черемош"
:
ФК "Рогатин"
ФК "Устя"
 
"Арсенал"
"Хутровик"
:
"Прут"
"Сокіл"
:
"Покуття"
25 тур
18 червня (неділя), 15:00
"Сокіл"
:
НФК "Бурштин"
"Покуття"
:
"Хутровик"
"Прут"
 
ФК "Устя"
"Арсенал"
:
"Черемош"
ФК "Рогатин"
:
"Гуцульщина-ДЮСШ"
"Медик-Лісівник"
:
"Нептун-Покуття"
"Касова"
:
"Карпати"
26 тур
25 червня (неділя), 15:00
НФК "Бурштин"
:
"Касова"
"Карпати"
:
"Медик-Лісівник"
"Нептун-Покуття"
:
ФК "Рогатин"
"Гуцульщина-ДЮСШ"
:
"Арсенал"
"Черемош"
:
"Прут"
ФК "Устя"
 
"Покуття"
"Хутровик"
:
"Сокіл"