Першість U-18

Турнірна таблиця :: сезон 2018-2019 років
МКомандаІВНПЗПО
1"Медик-Лісівник" (Солотвин)12120049636
2"Хутровик" (Тисмениця)12101136931
3ФК "Рогатин" (Рогатин)12732381724
4"Пробій" (Городенка)12714321822
5"Касова" (Бовшів)12714261322
6"Гуцульщина-Сандаліно" (Косів)12426151914
7"Нептун-Покуття" (Заболотів)12345242113
8"Прут" (Делятин)12318173610
9ФК "Угорники" (Угорники)11317163810
10"Козацький Острів" (Чорнолізці)1110109393
11"Карпати" (Болехів)12101111573

Календар змагань

  • 1 коло
  • 2 коло
1 тур
19 серпня (неділя), 15:00
"Карпати" (Бол.)
2:3
"Медик-Лісівник"
"Гуцульщина-Сандаліно"
6:0
"Прут"
"Касова"
3:0
"Пробій"
"Хутровик"
3:2
"Нептун-Покуття"
ФК "Рогатин"
5:1
ФК "Угорники"
2 тур
26 серпня (неділя), 15:00
"Медик-Лісівник"
3:0
"Козацький Острів"
"Нептун-Покуття"
1:1
ФК "Рогатин"
"Пробій"
1:3
"Хутровик"
"Прут"
1:2
"Касова"
"Карпати" (Бол.)
2:3
"Гуцульщина-Сандаліно"
3 тур
2 вересня (неділя), 14:00
"Гуцульщина-Сандаліно"
0:5
"Медик-Лісівник"
"Касова"
6:1
"Карпати" (Бол.)
"Хутровик"
5:0
"Прут"
ФК "Рогатин"
1:1
"Пробій"
"Козацький Острів"
1:3
ФК "Угорники"
4 тур
9 вересня (неділя), 14:00
"Медик-Лісівник"
6:1
ФК "Угорники"
"Нептун-Покуття"
5:0
"Козацький Острів"
"Прут"
0:5
ФК "Рогатин"
"Карпати" (Бол.)
2:9
"Хутровик"
"Гуцульщина-Сандаліно"
0:1
"Касова"
5 тур
16 вересня (неділя), 14:00
"Касова"
1:2
"Медик-Лісівник"
"Хутровик"
0:0
"Гуцульщина-Сандаліно"
ФК "Рогатин"
7:0
"Карпати" (Бол.)
"Козацький Острів"
1:7
"Пробій"
ФК "Угорники"
1:3
"Нептун-Покуття"
6 тур
23 вересня (неділя), 14:00
"Медик-Лісівник"
3:0
"Нептун-Покуття"
"Пробій"
6:2
ФК "Угорники"
"Прут"
2:3
"Козацький Острів"
"Гуцульщина-Сандаліно"
1:6
ФК "Рогатин"
"Касова"
0:1
"Хутровик"
7 тур
30 вересня (неділя), 14:00
"Хутровик"
0:1
"Медик-Лісівник"
ФК "Рогатин"
4:0
"Касова"
"Козацький Острів"
2:3
"Карпати" (Бол.)
ФК "Угорники"
1:4
"Прут"
"Нептун-Покуття"
2:5
"Пробій"
8 тур
7 жовтня (неділя), 13:00
"Медик-Лісівник"
1:0
"Пробій"
"Прут"
1:1
"Нептун-Покуття"
"Карпати" (Бол.)
0:1
ФК "Угорники"
"Гуцульщина-Сандаліно"
3:1
"Козацький Острів"
"Хутровик"
6:1
ФК "Рогатин"
9 тур
14 жовтня (неділя), 13:00
ФК "Рогатин"
1:3
"Медик-Лісівник"
"Козацький Острів"
0:1
"Касова"
ФК "Угорники"
2:1
"Гуцульщина-Сандаліно"
"Нептун-Покуття"
7:0
"Карпати" (Бол.)
"Пробій"
5:1
"Прут"
10 тур
21 жовтня (неділя), 13:00
"Медик-Лісівник"
3:1
"Прут"
"Карпати" (Бол.)
1:5
"Пробій"
"Гуцульщина-Сандаліно"
0:0
"Нептун-Покуття"
"Касова"
6:1
ФК "Угорники"
"Хутровик"
+:-
"Козацький Острів"
11 тур
28 жовтня (неділя), 13:00
"Козацький Острів"
1:2
ФК "Рогатин"
ФК "Угорники"
1:4
"Хутровик"
"Нептун-Покуття"
1:1
"Касова"
"Пробій"
+:-
"Гуцульщина-Сандаліно"
"Прут"
5:0
"Карпати" (Бол.)
12 тур
14 квітня (неділя), 14:00
"Медик-Лісівник"
9:0
"Карпати" (Бол.)
"Прут"
2:1
"Гуцульщина-Сандаліно"
"Пробій"
2:1
"Касова"
"Нептун-Покуття"
1:3
"Хутровик"
ФК "Угорники"
2:2
ФК "Рогатин"
13 тур
20 квітня (субота), 14:00
"Козацький Острів"
0:10
"Медик-Лісівник"
ФК "Рогатин"
3:1
"Нептун-Покуття"
"Хутровик"
2:0
"Пробій"
"Касова"
4:0
"Прут"
"Гуцульщина-Сандаліно"
+:-
"Карпати" (Бол.)
14 тур
5 травня (неділя), 15:00
"Медик-Лісівник"
-:-
"Гуцульщина-Сандаліно"
"Карпати" (Бол.)
-:-
"Касова"
"Прут"
-:-
"Хутровик"
"Пробій"
-:-
ФК "Рогатин"
ФК "Угорники"
-:-
"Козацький Острів"
15 тур
12 травня (неділя), 15:00
ФК "Угорники"
-:-
"Медик-Лісівник"
"Козацький Острів"
-:-
"Нептун-Покуття"
ФК "Рогатин"
-:-
"Прут"
"Хутровик"
-:-
"Карпати" (Бол.)
"Касова"
-:-
"Гуцульщина-Сандаліно"
16 тур
19 травня (неділя), 15:00
"Медик-Лісівник"
-:-
"Касова"
"Гуцульщина-Сандаліно"
-:-
"Хутровик"
"Карпати" (Бол.)
-:-
ФК "Рогатин"
"Пробій"
-:-
"Козацький Острів"
"Нептун-Покуття"
-:-
ФК "Угорники"
17 тур
26 травня (неділя), 15:00
"Нептун-Покуття"
-:-
"Медик-Лісівник"
ФК "Угорники"
-:-
"Пробій"
"Козацький Острів"
-:-
"Прут"
ФК "Рогатин"
-:-
"Гуцульщина-Сандаліно"
"Хутровик"
-:-
"Касова"
18 тур
2 червня (неділя), 15:00
"Медик-Лісівник"
-:-
"Хутровик"
"Касова"
-:-
ФК "Рогатин"
"Карпати" (Бол.)
-:-
"Козацький Острів"
"Прут"
-:-
ФК "Угорники"
"Пробій"
-:-
"Нептун-Покуття"
19 тур
9 червня (неділя), 15:00
"Пробій"
-:-
"Медик-Лісівник"
"Нептун-Покуття"
-:-
"Прут"
ФК "Угорники"
-:-
"Карпати" (Бол.)
"Козацький Острів"
-:-
"Гуцульщина-Сандаліно"
ФК "Рогатин"
-:-
"Хутровик"
20 тур
16 червня (неділя), 15:00
"Медик-Лісівник"
-:-
ФК "Рогатин"
"Касова"
-:-
"Козацький Острів"
"Гуцульщина-Сандаліно"
-:-
ФК "Угорники"
"Карпати" (Бол.)
-:-
"Нептун-Покуття"
"Прут"
-:-
"Пробій"
21 тур
23 червня (неділя), 15:00
"Прут"
-:-
"Медик-Лісівник"
"Пробій"
-:-
"Карпати" (Бол.)
"Нептун-Покуття"
-:-
"Гуцульщина-Сандаліно"
ФК "Угорники"
-:-
"Касова"
"Козацький Острів"
-:-
"Хутровик"
22 тур
30 червня (неділя), 15:00
ФК "Рогатин"
-:-
"Козацький Острів"
"Хутровик"
-:-
ФК "Угорники"
"Касова"
-:-
"Нептун-Покуття"
"Гуцульщина-Сандаліно"
-:-
"Пробій"
"Карпати" (Бол.)
-:-
"Прут"