Офіційний партнер

Офіційний партнер - ДП "Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів"

17 лютого 2017 року в конференц-залі "Парк Готелю" відбулось засідання Виконавчого комітету ДЮФЛ області, на якому було підписано Договір про співпрацю між Дитячо-юнацькою футбольною лігою Івано-Франківської області та Державним підприємством "Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів".

Договір про співробітництво підписали президент ДЮФЛІФО Юрій Соловей та заступник директора ДП "ІФ КХП" Ольга Кабан. Державне підприємство "Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів" стало офіційним партнером обласної ДЮФЛ терміном до 31 грудня 2017 року з можливістю подальшої пролонгації партнерства.

Державне підприємство "Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів" засноване у 1979 році. Основними видами діяльності є виробництво продуктів борошномельно-круп'яної промисловості, а саме: борошна вищого, першого та другого ґатунків, борошна житнього обдирного, крупи манної, висівок пшеничних (насипом та гранульованих); виробництво готових кормів для тварин, що утримуються на фермах; послуги зі зберігання, сушіння та переробки зернових; транспортне оброблення вантажів та інша допоміжна діяльність у сфері транспорту.

Головна мета підприємства – забезпечення Івано-Франківська та області незмінно якісним продуктом, а також запровадження першокласного сервісу для надання послуг високого рівня. Створення нових робочих місць, популяризування сільського та переробного господарства серед населення, стимулювання збільшення обсягу вирощення зернових за рахунок нарощення об’ємів переробки і збуту.

Офіційний партнер - ДП "Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів"Офіційний партнер - ДП "Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів"Офіційний партнер - ДП "Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів"