Новини :: Оголошення
Вітаємо з ЮВІЛЕЄМ!
![Вітаємо з ЮВІЛЕЄМ!](/storage/images/news/2024/06/20240608_1811230_cover.jpg)
Дитячо-юнацька футбольна ліга Івано-Франківської області вітає президента ДЮФК "Ніка-05" Андрія Тарасовича Шулятицького з 55-річним ЮВІЛЕЄМ!
Бажаємо Андрію Тарасовичу міцного здоров'я, успіхів у відповідальній роботі, особистого щастя й благополуччя, позитиву і всього самого доброго! Нехай у всіх сферах життя і професійної діяльності супроводжує удача, відчувається щира і всебічна підтримка колег і друзів!