Новини :: Турніри

Турніри

20 серпня стартує турнір з футболу "Кубок Федерації" пам’яті Мирослава Думанського

20 серпня стартує турнір з футболу "Кубок Федерації" пам’яті Мирослава Думанського

20 серпня на івано-франківському стадіоні зі штучним покриттям "Хет-Трик Арена" стартує 23-й за ліком турнір з футболу "Кубок Федерації" пам’яті Мирослава Думанського. У змаганнях приймуть участь юнаки 2002 року народження та молодші – СДЮСШОР "Прикарпаття" (Івано-Франківськ), ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ), ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ), Академія НФК "Ураган" (Івано-Франківськ), ФК "Столичний" (Київ) та АФК "Скала" (Моршин).

Турнір проводиться з метою вшанування пам'яті Майстра спорту СРСР з футболу, ветерана Прикарпатського футболу Мирослава Думанського, популяризації дитячо-юнацького футболу на Прикарпатті та в Україні, підвищення спортивної майстерності юних футболістів.

Турнір проводить Івано-Франківська обласна федерація футболу, Дитячо-юнацька футбольна ліга Івано-Франківської області, Управління спорту ОДА, Департамент молодіжної політики та сорту Івано-Франківської міської ради, обласний благодійний фонд "Прикарпатський футбол".

Безпосереднє керівництво змаганнями здійснює організаційний комітет, Комітет з проведення змагань та Комітет арбітрів ІФФФ.

Матчі турніру відбуватимуться на стадіоні "Хет-Трик Арена" м. Івано-Франківська в період з 20 по 23 серпня 2018 року. Пропонуємо вашій увазі склади груп та календар змагань:

 

20 серпня (понеділок)

12:00 – Урочиста церемонія відкриття турніру


Група "А"

І-й тур, 20 серпня (понеділок)

10:00 – СДЮСШОР "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) – ФК "Столичний" (Київ)

ІІ-й тур, 21 серпня (вівторок)

10:00 – СДЮСШОР "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) – ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)

ІІІ-й тур, 22 серпня (середа)

10:00 – ФК "Столичний" (Київ) – ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)


Група "Б"

І-й тур, 20 серпня (понеділок)

12:30 – АФК "Скала" (Моршин) – ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ)

ІІ-й тур, 21 серпня (вівторок)

12:00 – АФК "Скала" (Моршин) – Академія НФК "Ураган" (Івано-Франківськ)

ІІІ-й тур, 22 серпня (середа)

12:00 – Академія НФК "Ураган" (Івано-Франківськ) – ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ)


ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА ЗМАГАНЬ

23 серпня (четвер)

09:30 – Матч за 5-6 місця (3 місце "А" – 3 місце "Б")

11:15 – Матч за 3-4 місця (2 місце "А" – 2 місце "Б")

13:00 – Матч за 1-2 місця (1 місце "А" – 1 місце "Б")

15:00 – Нагородження учасників. Урочисте закриття змагань

20 серпня стартує турнір з футболу "Кубок Федерації" пам’яті Мирослава Думанського

Довідка:

Мирослав Іванович Думанський (1929-1996) – перший майстер спорту СРСР з футболу в Івано-Франківській області. Він отримав це спортивне звання за третє місце завойоване збірною Української РСР у футбольному турнірі Спартакіади народів СРСР в 1956 році. Колишній півзахисник івано-франківського "Спартака" та "Шахтаря" (Сталіно). У футбол почав грати в 1945 році.

Будучи мотором місцевого "Спартака", вивів свою команду у чвертьфінал розіграшу Кубка СРСР, і привів її до перемоги у груповому турнірі класу "Б". Того сезону команда ледь не увірвалася до класу найсильніших – посіла друге місце у перехідному турнірі за право виступати у вищій лізі союзного чемпіонату. Мирослава на полі вирізняли не лише вмілі диспетчерські дії. Він – кумир місцевих уболівальників – був лідером і за грою і за духом. Багаторічний капітан команди став для партнерів уособленням надійності на полі та поза ним, зразком професійного ставлення до справи, був вимогливим до себе й до інших.

У тренерській кар'єрі, очолюючи івано-франківський "Спартак" Саме Мирослав Іванович сформував кістяк того колективу, що у 1969 і 1972 роках виборов звання чемпіона України серед команд класу "Б" і 2-ї ліги відповідно.

Прес-служба ДЮФЛІФО