Новини :: Турніри

Турніри

4 березня стартує "Весняний Кубок ДЮФЛІФО" U-16

4 березня стартує "Весняний Кубок ДЮФЛІФО" U-16

4 березня стартує третій за ліком традиційний Всеукраїнський турнір з футболу "Весняний Кубок ДЮФЛІФО". У турнірі приймають участь дитячо-юнацькі футбольні заклади та клуби (команди) вікової категорії U-16 (2003-2004 рік народження), які є учасниками змагань Дитячо-юнацької футбольної ліги України та ДЮФЛ Івано-Франківської області.

Турнір проводиться у період з 4 березня по 9 березня 2019 року у два етапи. Перший етап – групові змагання (три групи по 3 команди) в одне коло, другий етап – групові змагання (три групи по 3 команди) в одне коло за визначення місць у турнірній таблиці. Фінальна частина змагань проводиться за результатами виступів на першому етапі:

  • команди, які посіли 1-ші місця у групах першого етапу, змагаються за 1-3 підсумкові місця;
  • команди, які посіли 2-гі місця у групах першого етапу, змагаються за 4-6 підсумкові місця;
  • команди, які посіли 3-ті місця у групах першого етапу, змагаються за 10-12 підсумкові місця.

Тривалість матчів – 70 хвилин (2 тайми по 35 хвилин).

Групу "А" склали: АФ "Скала" Моршин, ДЮСШ Калуш та ДЮСШ №3 Івано-Франківськ.

У групі "Б" за головний трофей турніру позмагаються: СДЮСШОР "Прикарпаття" Івано-Франківськ, ДЮСШ Долина та ДЮСШ Тернопіль.

У групі "В" боротьбу поведуть: ФК "Скала" Стрий, ДЮФК "Ніка-05" Івано-Франківськ та ФК "Варатик" Коломия.

Турнір з футболу "Весняний Кубок ДЮФЛІФО" проводиться з метою:

  • підготовки дитячо-юнацьких футбольних клубів (команд) – учасників змагань Дитячо-юнацької футбольної ліги України та області до весняної частини змагань ДЮФЛУ та ДЮФЛІФО сезону 2018-2019 років;
  • підготовки арбітрів до весняної частини змагань з футболу сезону 2018-2019 років;
  • визначення переможця, призерів та кращих гравців турніру;
  • популяризації дитячо-юнацького футболу в Івано-Франківській області.

Турнір організовує та проводить Дитячо-юнацька футбольна ліга Івано-Франківської області, Івано-Франківська обласна федерація футболу, Департамент науки та освіти ОДА, Управляння спорту Івано-Франківської ОДА, Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України у відповідності до Правил гри ФІФА, дотримуючись принципів "Чесної гри", згідно з календарем змагань.

Безпосереднє керівництво змаганнями здійснює Дитячо-юнацька футбольна ліга Івано-Франківської області та Комітет арбітрів обласної федерації футболу.

Команда-переможець нагороджується пам'ятним Кубком, дипломом та вимпелом ДЮФЛІФО. Гравці та тренери-представники нагороджуються медалями ДЮФЛІФО.

Команди, які посядуть ІІ-ге, ІІІ-тє місця нагороджуються пам’ятним призом, дипломом та вимпелом ДЮФЛІФО. Гравці та тренери-представники нагороджуються медалями ДЮФЛІФО. Команди, які посіли місця з ІV-го по ІХ-те нагороджуються подяками та вимпелами ДЮФЛІФО.

Кращий бомбардир, гравець, воротар, захисник, півзахисник, нагороджується індивідуальним призом та вимпелами ДЮФЛІФО. Арбітри змагань нагороджуються пам’ятними медалями та вимпелами ДЮФЛІФО.

З Регламентом і календарем турніру "Весняний Кубок ДЮФЛІФО" U-16 2019 року можна ознайомитися за даними посиланнями – "РЕГЛАМЕНТ" та "КАЛЕНДАР".

Команди-учасниці турніру представляють в ДЮФЛІФО заявковий лист учасника турніру "Весняний кубок ДЮФЛІФО 2019" U-16. Бланк заявки розміщений на офіційному сайті ДЮФЛІФО за посиланням – ЗАЯВКОВИЙ ЛИСТ. Дозаявка гравців здійснюється до завершення першого етапу турніру.

4 березня стартує "Весняний Кубок ДЮФЛІФО" U-16

Прес-служба ДЮФЛІФО