Новини :: Турніри

Турніри

"Весняний Кубок ДЮФЛІФО-2019" U-16 – підсумки групового етапу

6 березня на стадіоні зі штучним покриттям "Хет-Трик Арена" м. Івано-Франківська відбулись поєдинки третього туру групового етапу традиційного Всеукраїнського турніру з футболу "Весняний Кубок ДЮФЛІФО".

Нагадуємо, у турнірі приймають участь дитячо-юнацькі футбольні заклади та клуби (команди) вікової категорії U-16 (2003-2004 рік народження), які є учасниками змагань Дитячо-юнацької футбольної ліги України та ДЮФЛ Івано-Франківської області.

0

7 березня на турнірі розпочинається другий етап – групові змагання (три групи по 3 команди) в одне коло за визначення місць у підсумковій турнірній таблиці. Фінальна частина змагань проводиться за результатами виступів на першому етапі:

• команди, які посіли 1-ші місця у групах першого етапу (АФ "Скала" Моршин, СДЮСШОР "Прикарпаття" Івано-франківськ та ФК "Скала" Стрий), змагатимуться за 1-3 підсумкові місця;
  • команди, які посіли 2-гі місця у групах першого етапу (ДЮСШ №3 Івано-Франківськ, ДЮСШ Тернопіль та ДЮФК "Ніка-05" Івано-Франківськ), змагатимуться за 4-6 підсумкові місця;
  • команди, які посіли 3-ті місця у групах першого етапу (ФК "Калуш" Калуш, ДЮСШ Долина та ФК "Варатик" Коломия), змагатимуться за 10-12 підсумкові місця.

З Регламентом і календарем турніру "Весняний Кубок ДЮФЛІФО" U-16 2019 року можна ознайомитися за даними посиланнями – "РЕГЛАМЕНТ" та "КАЛЕНДАР".