Новини :: Турніри

Турніри

1 березня стартує "Весняний Кубок ДЮФЛІФО" U-14

1 березня стартує "Весняний Кубок ДЮФЛІФО" U-14

1 березня стартує четвертий за ліком традиційний турнір з футболу "Весняний Кубок ДЮФЛІФО". У турнірі приймають участь дитячо-юнацькі футбольні заклади та клуби (команди) вікової категорії U-14 (2006-2007 рік народження), які є учасниками змагань Дитячо-юнацької футбольної ліги України та ДЮФЛ Івано-Франківської області.

Турнір проводиться у період з 14 березня по 13 березня 2020 року у два етапи. Перший етап – групові змагання (чотири групи по 3 команди) в одне коло, другий етап – стикові півфінальні та фінальні матчі за визначення місць у підсумковій турнірній таблиці. Стикова півфінальна частина змагань проводиться за результатами виступів на першому етапі:

  • команди, які посядуть 1-ші місця у групах першого етапу, змагаються за 1-4 підсумкові місця (1 місце "А" – 1 місце "Г", 1 місце "Б" – 1 місце "В");
  • команди, які посядуть 2-гі місця у групах першого етапу, змагаються за 5-8 підсумкові місця (2 місце "А" – 2 місце "Г", 2 місце "Б" – 2 місце "В");
  • команди, які посядуть 3-ті місця у групах першого етапу, змагаються за 9-12 підсумкові місця (3 місце "А" – 3 місце "Г", 3 місце "Б" – 3 місце "В").

У фінальній частині змагань переможці півфінальних ігор зустрінуться в матчах за 1-2, 5-6, 9-10 місця. Команди, які зазнають поразки в півфінальних іграх, зустрінуться в матчах за 3-4, 7-8, 11-12 місця.

1 березня стартує "Весняний Кубок ДЮФЛІФО" U-14

Місця команд у турнірній таблиці на першому етапі турніру визначаються за такими показниками, отриманими у всіх матчах: найбільша кількість очок (за перемогу команді нараховується – 3 очки, за нічию – 1 очко, за поразку очки не нараховуються), більша кількість перемог, краща різниця забитих та пропущених м’ячів, більша кількість забитих м’ячів. 

Тривалість матчів – 60 хвилин (2 тайми по 30 хвилин).

Турнір з футболу "Весняний Кубок ДЮФЛІФО" проводиться з метою:

  • підготовки дитячо-юнацьких футбольних клубів (команд) – учасників змагань Дитячо-юнацької футбольної ліги України та області до весняної частини змагань ДЮФЛУ та ДЮФЛІФО сезону 2019-2020 років;
  • підготовки арбітрів до весняної частини змагань з футболу сезону 2019-2020 років;
  • визначення переможця, призерів та кращих гравців турніру;
  • популяризація дитячо-юнацького футболу в Івано-Франківській області.

Турнір організовує та проводить Дитячо-юнацька футбольна ліга Івано-Франківської області, Івано-Франківська обласна асоціація футболу, Департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, Управляння спорту Івано-Франківської ОДА, Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України у відповідності до Правил гри ФІФА, дотримуючись принципів "Чесної гри", згідно з календарем змагань. 

Безпосереднє керівництво змаганнями здійснює Дитячо-юнацька футбольна ліга Івано-Франківської області та Комітет арбітрів ІФАФ.

Команда-переможець нагороджується пам'ятним Кубком, дипломом та вимпелом ДЮФЛІФО. Гравці та тренери-представники нагороджуються медалями ДЮФЛІФО.

Команди, які посіли 2-ге, 3-тє місця нагороджуються пам’ятним призом, дипломом та вимпелом ДЮФЛІФО. Гравці та тренери-представники нагороджуються медалями ДЮФЛІФО. Команди, які посіли місця з 4-го по 12-те нагороджуються подяками та вимпелами ДЮФЛІФО.

Кращий бомбардир, гравець, воротар, захисник, півзахисник, нагороджується індивідуальним призом та вимпелами ДЮФЛІФО. Арбітри змагань нагороджуються пам’ятними медалями та вимпелами ДЮФЛІФО.

З Регламентом і календарем турніру "Весняний Кубок ДЮФЛІФО" U-14 2020 року можна ознайомитися (завантажити) за даними посиланнями – "РЕГЛАМЕНТ" та "КАЛЕНДАР".

Команди-учасниці турніру представляють в ДЮФЛІФО заявковий лист учасника турніру "Весняний кубок ДЮФЛІФО"-2020. Бланк заявки розміщений на офіційному сайті ДЮФЛІФО за посиланням – ЗАЯВКОВИЙ ЛИСТ. Дозаявка гравців здійснюється до завершення першого етапу турніру.

4 березня стартує "Весняний Кубок ДЮФЛІФО" U-16

Прес-служба ДЮФЛІФО