Новини :: WU-14. Чемпіонат

WU-14. Чемпіонат

Стартував чемпіонат ДЮФЛІФО серед дівочих команд WU-14

20 вересня на івано-франківському стадіоні "Хет-Трик Арена" розпочались нові змагання Дитячо-юнацької футбольної ліги Івано-Франківської області. Чемпіонат серед дівочих команд вікової категорії WU-14 відбуватиметься у рамках реалізації пілотного проекту UEFA GROW в Івано-Франківської області.

Суть його полягає у збільшенні популяризації футболу серед дівчат, підвищенні освіти для тренерів, реєстрації юних футболістів в Інформаційно-статистичній базі даних Української асоціації футболу.

Спорт – як для чоловіків, так і для жінок. Саме це намагаються довести юні футболістки.

У матчі відкриття змагань зустрілись команди Надвірнянської ДЮСШ та "Станіславчанки" з Івано-Франківська. В першому таймі, маючи тотальну ігрову перевагу, футболістки Надвірної тричі влучили в сітку воріт суперниць.

На початку другої 25-хвилинці команди обмінялися голами. Далі дівчата доклали багато зусиль, але  м’яч вперто не йшов у ворота, і рахунок 4:1 на користь вихованок Надвірнянської ДЮСШ так і протримався до фінального свистка.

Більше світлин з матчу розміщено в розділі ФОТОГАЛЕРЕЯ нашого сайту.