Чемпіонат U-17

Турнірна таблиця :: сезон 2021/2022
МКомандаІВНПЗПО
1Варатик (Коломия)9720231023
2Бескид (Надвірна)962126920
3Ліцей-Вікторія (Івано-Франківськ)843129715
4Нафтовик (Долина)8422181114
5Микуличин (Яремче)9423161814
6Краснопіль (Солотвин)8404151412
7ФК Бурштин (Бурштин)92169197
8ФК Угорники (Угорники)72149217
9СФК Богородчани (Богородчани)81259245
10Прометей (Матеївці)90183241

Календар змагань

  • 1 коло
  • 2 коло
1 тур
21 вересня (вівторок)
Микуличин
3:1
Прометей
22 вересня (середа)
ФК Угорники
1:2
Варатик
Ліцей-Вікторія
1:1
Бескид
25 вересня (субота)
Краснопіль
2:0
ФК Бурштин
СФК Богородчани
2:2
Нафтовик
2 тур
28 вересня (вівторок)
Прометей
0:0
Бескид
29 вересня (середа)
Микуличин
2:0
Краснопіль
30 вересня (четвер)
Варатик
2:2
Ліцей-Вікторія
2 жовтня (субота)
Нафтовик
8:1
ФК Угорники
ФК Бурштин
2:1
СФК Богородчани
3 тур
5 жовтня (вівторок)
Бескид
1:2
Варатик
6 жовтня (середа)
ФК Угорники
3:2
ФК Бурштин
7 жовтня (четвер)
СФК Богородчани
2:2
Микуличин
Ліцей-Вікторія
1:2
Нафтовик
9 жовтня (субота)
Краснопіль
3:0
Прометей
4 тур
12 жовтня (вівторок)
Нафтовик
0:3
Бескид
13 жовтня (середа)
ФК Бурштин
0:0
Ліцей-Вікторія
14 жовтня (четвер)
Прометей
0:5
Варатик
Микуличин
1:1
ФК Угорники
16 жовтня (субота)
Краснопіль
3:0
СФК Богородчани
5 тур
19 жовтня (вівторок)
Бескид
5:1
ФК Бурштин
20 жовтня (середа)
ФК Угорники
1:2
Краснопіль
21 жовтня (четвер)
Ліцей-Вікторія
5:0
Микуличин
Варатик
0:0
Нафтовик
23 жовтня (субота)
СФК Богородчани
1:0
Прометей
6 тур
26 жовтня (вівторок)
Микуличин
1:4
Бескид
28 жовтня (четвер)
ФК Бурштин
1:4
Варатик
Краснопіль
1:4
Ліцей-Вікторія
30 жовтня (субота)
Прометей
0:3
Нафтовик
СФК Богородчани
:
ФК Угорники
7 тур
2 листопада (віторок)
Бескид
4:2
Краснопіль
4 листопада (четвер)
Ліцей-Вікторія
10:0
СФК Богородчани
Варатик
3:2
Микуличин
6 листопада (субота)
ФК Угорники
2:1
Прометей
Нафтовик
2:1
ФК Бурштин
8 тур
9 листопада (вівторок)
Микуличин
3:1
Нафтовик
10 листопада (середа)
Краснопіль
2:3
Варатик
ФК Угорники
:
Ліцей-Вікторія
13 листопада (субота)
Прометей
0:1
ФК Бурштин
СФК Богородчани
2:3
Бескид
9 тур
16 листопада (вівторок)
Бескид
5:0
ФК Угорники
17 листопада (середа)
Ліцей-Вікторія
6:1
Прометей
ФК Бурштин
1:2
Микуличин
18 листопада (четвер)
Варатик
2:1
СФК Богородчани
Нафтовик
:
Краснопіль
10 тур
х ххххх (ххххх)
Прометей
:
Микуличин
Варатик
:
ФК Угорники
Бескид
:
Ліцей-Вікторія
ФК Бурштин
:
Краснопіль
Нафтовик
:
СФК Богородчани
11 тур
х ххххх (ххххх)
Бескид
:
Прометей
Краснопіль
:
Микуличин
Ліцей-Вікторія
:
Варатик
ФК Угорники
:
Нафтовик
СФК Богородчани
:
ФК Бурштин
12 тур
х ххххх (ххххх)
Варатик
:
Бескид
ФК Бурштин
:
ФК Угорники
Микуличин
:
СФК Богородчани
Нафтовик
:
Ліцей-Вікторія
Прометей
:
Краснопіль
13 тур
х ххххх (ххххх)
Бескид
:
Нафтовик
Ліцей-Вікторія
:
ФК Бурштин
Варатик
:
Прометей
ФК Угорники
:
Микуличин
СФК Богородчани
:
Краснопіль
14 тур
х ххххх (ххххх)
ФК Бурштин
:
Бескид
Краснопіль
:
ФК Угорники
Микуличин
:
Ліцей-Вікторія
Нафтовик
:
Варатик
Прометей
:
СФК Богородчани
15 тур
х ххххх (ххххх)
Бескид
:
Микуличин
Варатик
:
ФК Бурштин
Ліцей-Вікторія
:
Краснопіль
Нафтовик
:
Прометей
ФК Угорники
:
СФК Богородчани
16 тур
х ххххх (ххххх)
Краснопіль
:
Бескид
СФК Богородчани
:
Ліцей-Вікторія
Микуличин
:
Варатик
Прометей
:
ФК Угорники
ФК Бурштин
:
Нафтовик
17 тур
х ххххх (ххххх)
Нафтовик
:
Микуличин
Варатик
:
Краснопіль
Ліцей-Вікторія
:
ФК Угорники
ФК Бурштин
:
Прометей
Бескид
:
СФК Богородчани
18 тур
х ххххх (ххххх)
ФК Угорники
:
Бескид
Прометей
:
Ліцей-Вікторія
Микуличин
:
ФК Бурштин
СФК Богородчани
:
Варатик
Краснопіль
:
Нафтовик