Чемпіонат U-14 - Південь

Турнірна таблиця
МКомандаІВНПЗПО
1СДЮШОР "Прикарпаття" (Івано-Франківськ)16140250942
2ДЮСШ-1 (Коломия)16112334835
3Надвірнянська ДЮСШ16934271830
4Косівська ДЮСШ16826333326
5Снятинська ДЮСШ16646282122
6ДЮФК "Юніор" (Івано-Франківськ)16628301020
7Коломийська РДЮСШ16529264317
8Тлумацька ДЮСШ164012176112
9ДЮСШ (Яремче)1611144464

Календар змагань

  • 1 коло
  • 2 коло
1 тур
12 жовтня (середа)
Снятинська ДЮСШ
4:1
Тлумацька ДЮСШ
Надвірнянська ДЮСШ
3:1
Коломийська РДЮСШ
ДЮСШ-1 (Коломия)
2:0
ДЮСШ (Яремче)
ДЮФК "Юніор"
4:1
Косівська ДЮСШ
2 тур
10 вересня (субота)
ДЮСШ (Яремче)
1:3
ДЮФК "Юніор"
Коломийська РДЮСШ
0:5
ДЮСШ-1 (Коломия)
Тлумацька ДЮСШ
0:6
Надвірнянська ДЮСШ
СДЮСШОР "Прикарпаття"
1:0
Снятинська ДЮСШ
3 тур
17 вересня (субота)
Надвірнянська ДЮСШ
2:3
СДЮСШОР "Прикарпаття"
ДЮСШ-1 (Коломия)
4:0
Тлумацька ДЮСШ
ДЮФК "Юніор"
6:0
Коломийська РДЮСШ
Косівська ДЮСШ
4:0
ДЮСШ (Яремче)
4 тур
24 вересня (субота)
Коломийська РДЮСШ
4:4
Косівська ДЮСШ
Тлумацька ДЮСШ
2:10
ДЮФК "Юніор"
СДЮСШОР "Прикарпаття"
2:0
ДЮСШ-1 (Коломия)
Снятинська ДЮСШ
0:2
Надвірнянська ДЮСШ
5 тур
1 жовтня (субота)
ДЮСШ-1 (Коломия)
3:0
Снятинська ДЮСШ
ДЮФК "Юніор"
1:0
СДЮСШОР "Прикарпаття"
Косівська ДЮСШ
4:1
Тлумацька ДЮСШ
ДЮСШ (Яремче)
1:4
Коломийська РДЮСШ
6 тур
8 жовтня (субота)
Тлумацька ДЮСШ
1:0
ДЮСШ (Яремче)
СДЮСШОР "Прикарпаття"
5:0
Косівська ДЮСШ
Снятинська ДЮСШ
4:4
ДЮФК "Юніор"
Надвірнянська ДЮСШ
1:1
ДЮСШ-1 (Коломия)
7 тур
15 жовтня (субота)
ДЮФК "Юніор"
1:1
Надвірнянська ДЮСШ
Косівська ДЮСШ
1:4
Снятинська ДЮСШ
ДЮСШ (Яремче)
0:5
СДЮСШОР "Прикарпаття"
Коломийська РДЮСШ
6:1
Тлумацька ДЮСШ
8 тур
22 жовтня (субота)
СДЮСШОР "Прикарпаття"
2:1
Коломийська РДЮСШ
Снятинська ДЮСШ
1:1
ДЮСШ (Яремче)
Надвірнянська ДЮСШ
4:1
Косівська ДЮСШ
ДЮСШ-1 (Коломия)
1:0
ДЮФК "Юніор"
9 тур
29 жовтня (субота)
Косівська ДЮСШ
1:1
ДЮСШ-1 (Коломия)
ДЮСШ (Яремче)
0:3
Надвірнянська ДЮСШ
Коломийська РДЮСШ
2:2
Снятинська ДЮСШ
Тлумацька ДЮСШ
0:6
СДЮСШОР "Прикарпаття"
10 тур
5 листопада (понеділок)
Тлумацька ДЮСШ
0:1
Снятинська ДЮСШ
Коломийська РДЮСШ
0:1
Надвірнянська ДЮСШ
ДЮСШ (Яремче)
0:2
ДЮСШ-1 (Коломия)
Косівська ДЮСШ
0:1
ДЮФК "Юніор"
11 тур
8 квітня (субота)
ДЮФК "Юніор"
-:+
ДЮСШ (Яремче)
ДЮСШ-1 (Коломия)
3:1
Коломийська РДЮСШ
Надвірнянська ДЮСШ
3:1
Тлумацька ДЮСШ
Снятинська ДЮСШ
0:1
СДЮСШОР "Прикарпаття"
12 тур
12 квітня (середа)
СДЮСШОР "Прикарпаття"
4:0
Надвірнянська ДЮСШ
Тлумацька ДЮСШ
0:6
ДЮСШ-1 (Коломия)
Коломийська РДЮСШ
+:-
ДЮФК "Юніор"
ДЮСШ (Яремче)
0:3
Косівська ДЮСШ
13 тур
22 квітня (субота)
Косівська ДЮСШ
5:1
Коломийська РДЮСШ
ДЮФК "Юніор"
-:+
Тлумацька ДЮСШ
ДЮСШ-1 (Коломия)
1:3
СДЮСШОР "Прикарпаття"
Надвірнянська ДЮСШ
1:1
Снятинська ДЮСШ
14 тур
29 квітня (субота)
Снятинська ДЮСШ
0:1
ДЮСШ-1 (Коломия)
СДЮСШОР "Прикарпаття"
+:-
ДЮФК "Юніор"
Тлумацька ДЮСШ
4:2
Косівська ДЮСШ
Коломийська РДЮСШ
3:0
ДЮСШ (Яремче)
15 тур
6 травня (субота)
ДЮСШ (Яремче)
1:4
Тлумацька ДЮСШ
Косівська ДЮСШ
3:2
СДЮСШОР "Прикарпаття"
ДЮФК "Юніор"
-:+
Снятинська ДЮСШ
ДЮСШ-1 (Коломия)
4:0
Надвірнянська ДЮСШ
16 тур
13 травня (субота)
Надвірнянська ДЮСШ
+:-
ДЮФК "Юніор"
Снятинська ДЮСШ
2:3
Косівська ДЮСШ
СДЮСШОР "Прикарпаття"
5:0
ДЮСШ (Яремче)
Тлумацька ДЮСШ
1:3
Коломийська РДЮСШ
17 тур
20 травня (субота)
Коломийська РДЮСШ
0:6
СДЮСШОР "Прикарпаття"
ДЮСШ (Яремче)
0:6
Снятинська ДЮСШ
Косівська ДЮСШ
1:0
Надвірнянська ДЮСШ
ДЮФК "Юніор"
-:+
ДЮСШ-1 (Коломия)
18 тур
27 травня (субота)
ДЮСШ-1 (Коломия)
-:+
Косівська ДЮСШ
Надвірнянська ДЮСШ
+:-
ДЮСШ (Яремче)
Снятинська ДЮСШ
3:0
Коломийська РДЮСШ
СДЮСШОР "Прикарпаття"
5:1
Тлумацька ДЮСШ