Чемпіонат U-16 - Південь

Турнірна таблиця
МКомандаІВНПЗПО
1СДЮШОР "Прикарпаття" (Івано-Франківськ)161213532337
2Косівська ДЮСШ161132421636
3Надвірнянська ДЮСШ16925271729
4ДЮСШ (Яремче)16925282229
5Тлумацька ДЮСШ16646243122
6ДЮСШ-1 (Коломия)16538263118
7Коломийська РДЮСШ16529244617
8Снятинська ДЮСШ163112194710
9ДЮФК "Юніор" (Івано-Франківськ)1622126168

Календар змагань

  • 1 коло
  • 2 коло
1 тур
12 жовтня (середа)
Снятинська ДЮСШ
2:0
Тлумацька ДЮСШ
Надвірнянська ДЮСШ
1:2
Коломийська РДЮСШ
ДЮСШ-1 (Коломия)
2:2
ДЮСШ (Яремче)
ДЮФК "Юніор"
0:2
Косівська ДЮСШ
2 тур
10 вересня (субота)
ДЮСШ (Яремче)
3:0
ДЮФК "Юніор"
Коломийська РДЮСШ
1:0
ДЮСШ-1 (Коломия)
Тлумацька ДЮСШ
1:3
Надвірнянська ДЮСШ
СДЮСШОР "Прикарпаття"
5:1
Снятинська ДЮСШ
3 тур
17 вересня (субота)
Надвірнянська ДЮСШ
2:0
СДЮСШОР "Прикарпаття"
ДЮСШ-1 (Коломия)
2:2
Тлумацька ДЮСШ
ДЮФК "Юніор"
3:1
Коломийська РДЮСШ
Косівська ДЮСШ
4:0
ДЮСШ (Яремче)
4 тур
24 вересня (субота)
Коломийська РДЮСШ
1:1
Косівська ДЮСШ
Тлумацька ДЮСШ
1:1
ДЮФК "Юніор"
СДЮСШОР "Прикарпаття"
6:2
ДЮСШ-1 (Коломия)
Снятинська ДЮСШ
0:2
Надвірнянська ДЮСШ
5 тур
1 жовтня (субота)
ДЮСШ-1 (Коломия)
6:0
Снятинська ДЮСШ
ДЮФК "Юніор"
1:2
СДЮСШОР "Прикарпаття"
Косівська ДЮСШ
1:1
Тлумацька ДЮСШ
ДЮСШ (Яремче)
2:0
Коломийська РДЮСШ
6 тур
8 жовтня (субота)
Тлумацька ДЮСШ
2:0
ДЮСШ (Яремче)
СДЮСШОР "Прикарпаття"
5:2
Косівська ДЮСШ
Снятинська ДЮСШ
1:1
ДЮФК "Юніор"
Надвірнянська ДЮСШ
4:2
ДЮСШ-1 (Коломия)
7 тур
15 жовтня (субота)
ДЮФК "Юніор"
0:3
Надвірнянська ДЮСШ
Косівська ДЮСШ
5:1
Снятинська ДЮСШ
ДЮСШ (Яремче)
3:2
СДЮСШОР "Прикарпаття"
Коломийська РДЮСШ
1:1
Тлумацька ДЮСШ
8 тур
22 жовтня (субота)
СДЮСШОР "Прикарпаття"
5:3
Коломийська РДЮСШ
Снятинська ДЮСШ
0:5
ДЮСШ (Яремче)
Надвірнянська ДЮСШ
0:1
Косівська ДЮСШ
ДЮСШ-1 (Коломия)
-:+
ДЮФК "Юніор"
9 тур
29 жовтня (субота)
Косівська ДЮСШ
1:2
ДЮСШ-1 (Коломия)
ДЮСШ (Яремче)
2:0
Надвірнянська ДЮСШ
Коломийська РДЮСШ
1:7
Снятинська ДЮСШ
Тлумацька ДЮСШ
4:3
СДЮСШОР "Прикарпаття"
10 тур
5 листопада (понеділок)
Тлумацька ДЮСШ
1:0
Снятинська ДЮСШ
Коломийська РДЮСШ
1:4
Надвірнянська ДЮСШ
ДЮСШ (Яремче)
4:1
ДЮСШ-1 (Коломия)
Косівська ДЮСШ
3:0
ДЮФК "Юніор"
11 тур
8 квітня (субота)
ДЮФК "Юніор"
-:+
ДЮСШ (Яремче)
ДЮСШ-1 (Коломия)
3:1
Коломийська РДЮСШ
Надвірнянська ДЮСШ
1:0
Тлумацька ДЮСШ
Снятинська ДЮСШ
1:3
СДЮСШОР "Прикарпаття"
12 тур
12 квітня (середа)
СДЮСШОР "Прикарпаття"
1:0
Надвірнянська ДЮСШ
Тлумацька ДЮСШ
5:3
ДЮСШ-1 (Коломия)
Коломийська РДЮСШ
+:-
ДЮФК "Юніор"
ДЮСШ (Яремче)
0:5
Косівська ДЮСШ
13 тур
22 квітня (субота)
Косівська ДЮСШ
5:3
Коломийська РДЮСШ
ДЮФК "Юніор"
-:+
Тлумацька ДЮСШ
ДЮСШ-1 (Коломия)
0:3
СДЮСШОР "Прикарпаття"
Надвірнянська ДЮСШ
4:1
Снятинська ДЮСШ
14 тур
29 квітня (субота)
Снятинська ДЮСШ
1:2
ДЮСШ-1 (Коломия)
СДЮСШОР "Прикарпаття"
+:-
ДЮФК "Юніор"
Тлумацька ДЮСШ
0:3
Косівська ДЮСШ
Коломийська РДЮСШ
3:0
ДЮСШ (Яремче)
15 тур
6 травня (субота)
ДЮСШ (Яремче)
1:0
Тлумацька ДЮСШ
Косівська ДЮСШ
2:2
СДЮСШОР "Прикарпаття"
ДЮФК "Юніор"
-:+
Снятинська ДЮСШ
ДЮСШ-1 (Коломия)
2:2
Надвірнянська ДЮСШ
16 тур
13 травня (субота)
Надвірнянська ДЮСШ
+:-
ДЮФК "Юніор"
Снятинська ДЮСШ
1:3
Косівська ДЮСШ
СДЮСШОР "Прикарпаття"
1:0
ДЮСШ (Яремче)
Тлумацька ДЮСШ
5:1
Коломийська РДЮСШ
17 тур
20 травня (субота)
Коломийська РДЮСШ
2:6
СДЮСШОР "Прикарпаття"
ДЮСШ (Яремче)
5:1
Снятинська ДЮСШ
Косівська ДЮСШ
4:0
Надвірнянська ДЮСШ
ДЮФК "Юніор"
-:+
ДЮСШ-1 (Коломия)
18 тур
27 травня (субота)
ДЮСШ-1 (Коломия)
-:+
Косівська ДЮСШ
Надвірнянська ДЮСШ
1:1
ДЮСШ (Яремче)
Снятинська ДЮСШ
2:3
Коломийська РДЮСШ
СДЮСШОР "Прикарпаття"
9:0
Тлумацька ДЮСШ